SOCKET M/F
PP-R PIPES & FITINGS could & hot
| Model Number | PR024 |
|---|---|
| Material | PPR |
| Description | PPR SOCKET M/F |
| Standard | DIN8077/8088 |
| Temperature | Max 95°C / 203°F |
| Working Pressure | |
| Size | 25x20-32x16mm |
| Certificate | DVGW |
| Connection | Socket |
| Color | GREEN/GREY |
| Model Number | PR024 |
|---|---|
| Material | PPR |
| Description | PPR SOCKET M/F |
| Standard | DIN8077/8088 |
| Temperature | Max 95°C / 203°F |
| Working Pressure | |
| Size | 25x20-32x16mm |
| Certificate | DVGW |
| Connection | Socket |
| Color | GREEN/GREY |